Grosicki: Straciłem wszystko


7 marca 2009 Grosicki: Straciłem wszystko

Kamil Grosicki w lutym 2008 roku został wypożyczony na rok z Legii Warszawa do szwajcarskiego FC Sion. W grudniu zawodnik postanowił wrócić do Polski. Teraz były zawodnik "Wojskowych" występuje w barwach Jagiellonii Białystok.


Udostępnij na Udostępnij na

Na początku miesiąca Kamil zdziwił się, że do PZPN wpłynął wniosek o cofnięcie certyfikatu. Takie pismo wystosował szwajcarski klub. Tym samym uniemożliwi Grosickiemu grę w Białymstoku. Powodem jest niespłacona pożyczka zaciągnięta z klubowej kasy FC Sion

Grosicki będzie miał kłopoty?
Grosicki będzie miał kłopoty? (fot. mmszczecin.pl)

Reprezentant Polski twierdzi, że taka sytuacja nigdy nie miała miejsca. Według Grosickiego władze klubu podsunęły mu dokumenty do podpisania, które miały być porozumieniem na linii zawodnik – klub. Okazało się jednak, że w dokumentach było zapisane, iż piłkarz zrzeka się pensji, dodatkowo powiedziano, że jeżeli nie złoży podpisu nie będzie mógł zmienić klubu.

– A było to w momencie, kiedy porozumiałem się z Jagiellonią – tłumaczy Grosicki i dodaje: – Pożyczka miała być potrącana z mojej pensji. Nie była, bo przecież Sion mi nie płacił, a dodatkowo straciłem mieszkanie, samochód, wszystko.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze