Drogba zbulwersowany pracą sędziego


Po wczorajszym remisie z FC Barceloną Didier Drogba powiedział arbitrowi, co myśli o jego sędziowaniu. Napastnik Chelsea nie przebierał w słowach.


Udostępnij na Udostępnij na

To pier****** hańba! Nie masz u mnie szacunku. To nie mogło się zdarzyć – grzmiał Drogba w stronę Toma Ovrebo. W tunelu napastnik Chelsea zablokował ręką przejście arbitrowi zaledwie kilkanaście centymetrów przed jego twarzą. Patrzył mu prosto w oczy i krzyczał, ale nie zrobił niczego, co mogłoby naruszyć nietykalność cielesną Norwega.

Podobno Obrebo był przerażony, ale nie odpowiedział nic na oskarżenia Drogby. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej krzyczał już na arbitra, gdy ten schodził z boiska po końcowym gwizdku, ale najostrzejsze słowa padły dopiero w tunelu.

Piłkarze Chelsea mają pretensje do Toma Ovrebo o niepodyktowanie kilku według nich oczywistych rzutów karnych. O ile sytuacja, w której Gerard Pique dotknął piłkę ręką we własnym polu karnym, była raczej ewidentna, o tyle sytuacja w ostatnich sekundach z domniemaną ręką Eto’o nie była już taka oczywista. Po zagraniu Kameruńczyka najgłośniej swoje niezadowolenie z powodu decyzji sędziego wyrażał Michael Ballack.

Jednakże sędzia nie mylił się tylko na korzyść Barcelony, gdyż wydaje się, że sytuacja, w której czerwoną kartkę dostał Eric Abidal, też była kontrowersyjna. Ponadto faul w drugiej połowie przed polem karnym na Leo Messim również wydawał się być ewidentny, czego nie zauważył sędzia.

Wszystkie kontrowersje nie zmieniają jednak faktu, że to „Duma Katalonii” zagra 27 maja na Stadio Olimpico w Rzymie przeciwko Manchesterowi United w finale Champions League.

Komentarze
~micko (gość) - 15 lat temu

ale ballack ładnie naskoczył na sędziego po tym
zagraniu ręka w ostatniej minucie. michael ładnie był
wkurzony...

Odpowiedz
~damian23 (gość) - 15 lat temu

...sędziował mecze polskich drużyn.....Polacy!!!
Trzeba człowieka obronić przed tą łajzą z Chelsea!!!!

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze