Diego Costa: Chcę grać dla Hiszpanii


30 października 2013 Diego Costa: Chcę grać dla Hiszpanii

Napastnik Atletico Madryt, Diego Costa, zapowiedział, że chce reprezentować barwy Hiszpanii. 25-letni snajper urodził się w Brazylii, ale większą cześć swojej kariery piłkarskiej spędził w kraju znad Morza Śródziemnego.


Udostępnij na Udostępnij na

Jak zapewnia sam zawodnik, decyzja o wyborze kraju, w którym chce występować, nie była łatwa.

Diego Costa
Diego Costa (fot. Marca.com)

To była trudny wybór, bo musiałem wybierać między krajem, w którym się urodziłem, a tym, który dał mi wszystko. Spojrzałem, zobaczyłem i podjąłem słuszną decyzję, aby grać dla Hiszpanii, bo wszystko, co mam w życiu, dał mi ten kraj. Mam szczególną sympatię do Hiszpanii, tu czuję się bardzo ceniony przez wszystkich i mogę na co dzień poczuć miłość ludzi – dodaje 25-latek.

O wyborze reprezentacji przez Diego Costę stało się głośno, gdy obecny selekcjoner Brazylii, Luiz Felipe Scolarii, zapewniał, że napastnik Atletico Madryt na pewno wybierze grę dla „Canarinhos”. Wtedy do gry o doświadczonego ofensora wkroczyła federacja Hiszpanii. Obecny sezon jest najlepszym wykonaniu byłego zawodnika Rayo Vallecano, gdyż do tej pory w dziesięciu występach ligowych zdobył jedenaście bramek.

Komentarze
~afsas (gość) - 4 lata temu

Hej:) Mam fajną stronkę, która jako jedna z
niewielu dokładnie
lokalizuje różne osoby. Wystarczy aby druga osoba
miała przy sobie
telefon ;) http://kfd.pl/s/4tkv

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Możesz zalogować się swoim kontem FB, Twitter lub pisać jako gość.

Najnowsze