Calderon o transferowym zamieszaniu


Prezes Realu Madryt, Ramon Calderon zabrał głos w sprawie licznych spekulacji dotyczących nowych piłkarzy "Królewskich". Zdecydowanie najwięcej emocji, z wiadomych powodów budzi sprawa Cristiano Ronaldo.


Udostępnij na Udostępnij na

Real Madryt w przeciwieństwie do swoich rywali, zamierza dokonać dwóch transferów. Jednak nie wykluczone, że ich suma będzie większa niż tych pozostałych razem wzięta. W dalszym ciągu nie wyjaśniona jest sprawa Ronaldo, który ponoć zdecydował się na pozostanie w Manchesterze, jednak do końca nie wiadomo czy to prawda. Ramon Calderon powiedział, że w ciągu najbliższych dwóch tygodni wszystko się wyjaśni.

” Spokojnie, nic nie jest jeszcze przesądzone. Zapewniam, że z niego nie zrezygnowaliśmy i wszystko wyjaśni się w ciągu najbliższych dni.”- powiedział dziennikarzom Calderon.

Nie dawno pojawiły się spekulacje odnośnie przejścia Rafaela Van der Vaarta z HSV do „Królewskich”. Transfer Holendra wydaje się bardziej prawdopodobny niż Portugalczyka. Real zaoferował Niemcom 6 milionów euro i wydaje się, że Hamburg zaakceptuje taką ofertę. Jeśli Van der Vaart przejdzie do Madrytu to dołączy do kolonii Holendrów, bo w Realu grają Wesley Sneijder, Ruud Van Nistelrooy i Royston Drenthe.

Komentarze
~RogalBlaugrana (gość) - 15 lat temu

A Robben to niby gdzie jak nie w realu ?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze