Butragueno: Tym razem możemy wygrać


12 kwietnia 2013 Butragueno: Tym razem możemy wygrać

Dyrektor Realu Madryt skomentował dzisiejsze losowanie półfinałów Ligi Mistrzów, które zdecydowało, że w tej fazie „Królewscy” podejmą ubiegłorocznego mistrza Niemiec. Hiszpan przyznał, że ich kolejni rywale to dobry zespół, ale Real zrobi wszystko, aby zagrać w finale na Wembley.


Udostępnij na Udostępnij na

Obie drużyny spotkały się już w tym sezonie Champions League, gdy rywalizowały ze sobą w fazie grupowej. Po tamtych spotkaniach w dużo lepszych humorach mogą być piłkarze z Dortmundu, którzy wygrali jeden mecz, a drugi zremisowali.

Butragueno wierzy w awans Realu do finału Ligi Mistrzów
Butragueno wierzy w awans Realu do finału Ligi Mistrzów (fot. sport.es)

Butragueno przyznał, że wszyscy w Madrycie pamiętają o tych wynikach, ale w tej chwili wierzą w pokonanie Borussii. – Mierzyliśmy się z nimi w fazie grupowej i wtedy nie zdołaliśmy zwyciężyć. Teraz będą to zupełnie inne pojedynki i wierzymy, że to my wyjdziemy z nich zwycięsko.

Na zakończenie były piłkarz „Królewskich” dodał, że wszyscy w Madrycie liczą, iż uda się zagrać na Wembley i tam wznieść puchar za zwycięstwo w Lidze Mistrzów: – Samo uczestnictwo w półfinale jest sukcesem, ale chcemy wystąpić w finale. Naszym marzeniem jest dziesiąty Puchar Europy i teraz chcemy je spełnić.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze