Aguero: Moje miejsce to Atletico Madryt


Wszystko wskazuje na to, że włodarze Interu Mediolan oraz FC Barcelony będą musieli zmienić obiekty zainteresowania. Napastnik Atletico Madryt – Sergio Aguero przyznał, że jest szczęśliwy grając dla swojego obecnego pracodawcy i nie ma zamiaru szybko się stąd przenosić.


Udostępnij na Udostępnij na

Zarówno Inter jak i Barcelona chciały mieć młodego Argentyńczyka w składzie. Podczas letniego okna transferowego, Aguero miał opuścić swój zespół i dołączyć do jednej z wyżej wymienionych drużyn za sporą kwotę. Wygląda na to, że ciężko będzie wyciągnąć Argentyńczyka z Atletico ponieważ sam piłkarz przyznaje, że jest szczęśliwy w swoim obecnym klubie.

Dobrze czuje się w Madrycie i w chwili obecnej nie biorę pod uwagę zmiany otoczenia przyznaje napastnik Atletico. Jestem szczęśliwy, że mogę założyć barwy Atletico i jeśli tylko włodarze klubu będą chcieli żebym został w drużynie nie odejdę. Gdy piłkarz zaliczy kilka dobrych występów to logiczne, że zostanie obrzucony stertą ofert z innych klubów. Właśnie dlatego, chcę zaznaczyć jedną rzecz. Każdy zawodnik, który jest szczęśliwy w swoim klubie nie bierze pod uwagi przeprowadzki tak jest w moim przypadku.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze