Abidal trafi do Liverpoolu?


Rozpoczyna się wielka "wyprzedaż" Barcelony. Kluby już ustawiają się w kolejce po zawodników Barcy przeznaczonych na sprzedaż. Bardzo możliwe jest, że defensor "Dumy Katalonii" Eric Abidal, trafi do FC Liverpoolu.


Udostępnij na Udostępnij na

Obrońca „The Reds” John Arne Riise jest na drodze do Newcastle United, zaś włodarze szukają już gracza, który go zastąpi. Transfer Abidala byłby możliwy, jeżeli klub będzie skłonny wypłacić sumę między 10 i 15 milionów euro.

Spytany o wszystkich wieściach transferowych jego kolegów z drużyny, Abidal powiedział w wywiadzie z „Radio Monte Carlo on Wednesday”, że z niecierpliwością czeka na to co się zdarzy. 

Zmiany zachodzą we wszystkich klubach. My nie mieliśmy całkowicie pomyślnego sezonu.Jestem tu i jeżeli kiedykolwiek klub będzie chciał mnie sprzedać, to o wszystkim się dowiemy.W tym momencie to nie jest przypadek i czuję tu dobrze. Więc myślę, że będę tu także na następny sezon” – zakończył Abidal.

Tak więc z niecierpliwością czekamy na kolejne wieści w sprawie transferu Abidala. Wkrótce zobaczymy czy zostaną one potwierdzone przez Liverpool, czy to tylko wymysły prasy.

Komentarze
~Łuki15 (gość) - 15 lat temu

Abidal był jednym z najlepszych piłkarzy Barcy w tym
sezonie i wątpie żeby go sprzedali. Na świecie jest
bardzo mało klasowych bocznych obrońców.

Odpowiedz
~(06-05-2008 17:24,~fdasghd (gość) - 15 lat temu

Lepiej żeby Abidal przeszedł do Liverpoolu !

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze