Zmiana zainteresowań


21 lipca 2008 Zmiana zainteresowań

W Chelsea zmieniają obiekty zainteresowań, jak w kalejdoskopie. Jeszcze do piątku, głównym celem włodarzy z Londynu było pozyskanie Kaki z AC Milan. Teraz celem numer jeden stał się zawodnik Realu Madryt.


Udostępnij na Udostępnij na

Robinho znów ratuje Real.
Robinho znów ratuje Real. (fot. www.marca.com)

O kim mowa? Oczywiście o Robinho, który coraz głośniej wypowiada się na temat swojej przyszłości w Realu. Brazylijczyk, ponoć, jest niezadowolony z tego, że Bernd Schuster nie pozwala mu odejść. Robinho od dłuższego czasu wymieniany był w gronie zawodników, którzy mieliby przejść do Manchesteru United w zamian za Cristiano Ronaldo, jednak transfer Portugalczyka wydaje się coraz mniej prawdopodobny, a Robinho nie zamierza jeszcze przez rok grać w Madrycie. Po młodego Brazylijczyka chce sięgnąć brazylijski trener Chelsea, Luis Felipe Scolari.

„W przypadku Kaki to nikt z Chelsea nie składał oficjalnej oferty drużynie z Mediolanu. Były to tylko wymysły dziennikarzy, od których się odcięliśmy”– mówi dyrektor sportowy Peter Kenyon.

„Dopóki okno transferowe jest otwarte, tak my będziemy rozmawiali z Madrytem. Chcemy by Robinho przyszedł do Chelsea, gdyż jest młody, utalentowany zawodnik, który wiele by wniósł do naszego zespołu. Z tego co wiemy, to on sam chce zmienić barwy klubowe, dlatego cały czas o niego walczymy”– mówił dyrektor Chelsea.

Czy Robinho będzie kolejnym zawodnikiem, który stanie się ogniwem nowej Chelsea? Czy nowy zespół Scolariego, będzie odnosił większe sukcesy niż za czasów Mourinho?

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze