Ziganda: Chcemy wygrać na Bernabeu


Szkoleniowiec Xerez, José Angel Ziganda, wyznał, iż jedynym jego celem jest wygrana na Bernabeu, po czym dodał, że jego podopieczni nie pozwolą, aby rywale „zrobili na nich wrażenie”, ponieważ „wszystko zależy od motywacji i chęci zwycięstwa.”


Udostępnij na Udostępnij na

Największym pragnieniem zawodnika jest wystąpienie na jednym z największych stadionów na świecie, a ten do nich należy. To prawda, że jeden z ich graczy może wziąć na siebie odpowiedzialność za całe spotkanie, ale mój zespół ma własną filozofię gry. Wiemy, że będzie trudno, ponieważ  dotychczas wygrywają wszystkie oficjalne mecze, jednak na placu gry nas też będzie jedenastu. Naszym jedynym celem jest zwycięstwo: będziemy myśleć wyłącznie o zdobyciu trzech punktów. To dobre miejsce, żeby zabłysnąć – powiedział trener Xerez.

Zespół z Municipal de Chapin nie będzie faworytem w konfrontacji z Realem Madryt. Po dwóch kolejkach drużyna ta zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Podpieczeni Zigandy nie tylko nie wygrali meczu w La Liga, ale też nie byli w stanie zdobyć bramki.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze