Wybierz mecz 2015 roku i wygraj koszulkę z autografem Grzegorza Krychowiaka!


30 grudnia 2015 Wybierz mecz 2015 roku i wygraj koszulkę z autografem Grzegorza Krychowiaka!

Rok dobiega już końca, więc nadchodzi czas wszelkiej maści rankingów i podsumowań. Jednak szczególnie warto wziąć udział w organizowanym przez magazyn „FourFourTwo” wyborze Meczu Roku, bo do wygrania jest koszulka klubowa Grzegorza Krychowiaka. Jak ją wygrać? Sprawa jest bardzo prosta.


Udostępnij na Udostępnij na

Wyboru dokonacie TUTAJ. Żeby ułatwić Wam zadanie, redakcja magazynu wskazała 10 najciekawszych – jej zdaniem – meczów z minionych dwunastu miesięcy. Nie ograniczajcie się jednak przy Waszym wyborze, bo nie ma złych wskazań. Nie liczy się, jaki mecz wybierzecie, ale to, jak uzasadnicie swój wybór.

Reprezentant Polski i trzeci kapitan Sevilli miał ogromny dylemat, bo z reprezentacją święcił awans na Euro 2016, a w klubie ogrywał m.in. Real Madryt i Barcelonę. Przede wszystkim jednak 25-latek wzniósł trofeum po triumfie w Lidze Europy po starciu z Dnipro Dniepropietrowsk (3:2), kiedy strzelił pierwszą bramkę dla swojego zespołu. – To jak dotąd największy sukces w mojej karierze. W dodatku zdobyłem swoją pierwszą bramkę na Stadionie Narodowym. Ukraińcy postawili naprawdę ciężkie warunki… Gdybym zapłacił komuś za scenariusz tego meczu, to pewnie nie napisałby go lepiej, niż zrobiło to życie – zdradził Grzegorz Krychowiak.

Co z pozostałymi propozycjami? Kilka spotkań na pewno doprowadziło Was do palpitacji serca i trzymało w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. Horror na Stamford Bridge z udziałem Chelsea i PSG, nieprawdopodobna deklasacja i upodlenie Realu Madryt przez Barcelonę w Gran Derbi, a może po prostu remis wydarty Szkotom na ich terenie pod koniec eliminacji? Kombinujcie i wybierajcie. Spróbujmy znaleźć jeden, który poruszył największą część środowiska piłkarskiego.

Redakcja iGola jako mecz roku wybrała spotkanie Sevilli z Barceloną w Superpucharze Europy. Dlaczego wybraliśmy to spotkanie? Uzasadnienie znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze