26 stycznia 2011 Warta świetnie inauguruje zgrupowanie

Szykująca się do rewanżowej części sezonu Warta Poznań bardzo dobrze rozpoczęła obóz szkoleniowy w Zakopanem. „Zieloni” ograli bez skrupułów zespół Siarki Tarnobrzeg.

Bogusław Baniak może być zadowolony z postawy swoich graczy
Bogusław Baniak może być zadowolony z postawy swoich graczy (fot. Łukasz Cyraniak/iGol.pl)

Pierwsza połowa była pod względem wyniku tylko nieznacznie lepsza w wykonaniu graczy z Wielkopolski. Warta Poznań, schodząc do szatni, prowadziła z Siarką Tarnobrzeg już 2:1, ale jak się okazało, to był swoisty prolog popisu strzeleckiego poznaniaków. Po zmianie stron podopieczni Bogusława Baniaka zaaplikowali rywalom aż pięć goli, nie tracąc nawet jednego.

Dodatkowo, przyjemny prezent urodzinowy sprawił sobie autor dwóch bramek, Zbigniew Zakrzewski. – Mimo tego, że za nami bardzo ciężkie treningi, zespół zaprezentował się nadspodziewanie dobrze. Pierwsza połowa rozpoczęła się od dwóch bramek „Zakiego. Na dobre jednak rozstrzelaliśmy się w drugiej części gry. Świetnie zaprezentowali się Ciarkowski i Białożyt. Ponad 70 minut rozegrał Krzysztof Gajtkowski i także zasługuje na pochwałę – przyznał po meczu asystent trenera Baniaka, Piotr Tworek.