Warta gotowa po przerwie


22 kwietnia 2010 Warta gotowa po przerwie

W sobotę w samo południe Warta Poznań podejmie na własnym boisku Flotę Świnoujście. Trener poznaniaków nie ukrywa, że liczy na komplet punktów. Goście będą starali się przełamać passę słabszych spotkań w ich wykonaniu.


Udostępnij na Udostępnij na

Zawodnicy Warty dobrze przepracowali okres przerwy w rozgrywkach
Zawodnicy Warty dobrze przepracowali okres przerwy w rozgrywkach (fot. Łukasz Sobolewski / kswarta.pl)

Przerwa w rozgrywkach spowodowała, że Wartę Poznań czekają dwa spotkania ligowe w przeciągu czterech dni. Już w sobotę o godzinie 12:00 na stadionie przy Drodze Dębińskiej poznaniacy zmierzą się z Flotą Świnoujście. Kolejnym rywalem będzie GKP Gorzów Wielkopolski.

Wiemy, że Flota będzie chciała się przełamać, ale zrobimy wszystko, żeby zdobyć komplet punktów w dwóch spotkaniach – zapowiada Marek Czerniawski, trener Warty.

„Warciarze” przystąpią do meczu w najsilniejszym składzie. Nikt nie pauzuje za kartki, a co ważniejsze zawodnicy są w pełni zdrowi. Czy jednak przerwa meczowa spowodowana żałobą narodową nie wpłynie negatywnie na zespół?

Co robiliśmy w przerwie? Trening, trening i jeszcze raz trening. Rozegraliśmy także sparing w Środzie Wielkopolskiej. Szkoda, że nie odbyły się spotkania ligowe, gdyż byliśmy przygotowani do rytmu meczowego. Trzeba jednak dostosować się do nowego terminarza – mówi Czerniawski.

Brak spotkań ligowych pozytywnie wpłynął na murawę na obiekcie Warty. Płyta bardzo ucierpiała podczas przerwy zimowej. Boisko jest w coraz lepszym stanie, a organizatorzy meczu na bieżąco uzupełniają piasek, którego w kliku miejscach wcześniej brakowało.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze