Villa czeka z decyzją


Jeszcze kilka tygodni temu było prawie pewne to, że David Villa latem opuści FC Barcelona. Sytuacja hiszpańskiego napastnika nieco się jednak zmieniła i dziennik „Marca” informuje, że „El Guaje” może zostać w Katalonii na przyszły sezon.


Udostępnij na Udostępnij na

Villa nie może zaliczyć obecnego sezonu do udanych, jednak w ostatnich dwóch meczach reprezentant Hiszpanii wysłał bardzo wyraźny sygnał. Bramki w starciach z Milanem i Rayo Vallecano, a także jego dobra postawa pokazały, że symbioza z Leo Messim ciągle jest obecna. Sprawia to, że władze Barcelony muszą się ponownie zastanowić nad przyszłością byłego gracza Valencii.

„Marca” pisze jednak, że obydwie strony uzgodniły między sobą, że rozmowy o tym, co się wydarzy w przyszłości, zostaną odłożone do zakończenia sezonu. Uratowana twarz w Lidze Mistrzów sprawiła, że na Camp Nou na wszystko patrzy się zdecydowanie spokojniej.

Przypomnijmy, że dywagacje na temat sytuacji Villi w Barcelonie rozpoczęły się podczas zimowego okienka transferowego. Zewsząd dochodziły wówczas informacje o rzekomym konflikcie Hiszpana z Leo Messim. Kamery telewizyjne pokazywały zresztą, jak między obydwoma zawodnikami dochodzi do dość zażartych dyskusji, po których miał się zrodzić konflikt.

Villa rzekomo nadal rozważa możliwość zmiany barw klubowych, ale po ostatnich meczach chce jeszcze dać sobie czas na zastanowienie. Jedno jest pewne: do końca sezonu nie pojawią się żadne oficjalne informacje w tej sprawie.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze