Vela: Życzę Meksykanom szczęścia na MŚ


22 lutego 2014 Vela: Życzę Meksykanom szczęścia na MŚ

Carlos Vela powiedział, że traktuje piłkę nożną tylko jako swoją pracę. Przyznał, iż nie zagra więcej dla reprezentacji Meksyku. Wyjaśnił, że wpływ na jego decyzję miały wydarzenia z przeszłości.


Udostępnij na Udostępnij na

Vela wyjaśnił przyczynę swojej rezygnacji z gry dla reprezentacji Meksyku podczas mundialu – Jeżeli widzę coś, co mi się nie podoba, nie chcę być częścią tego. Życzę Meksykanom szczęścia i będę ich wspierał, ale nie chcę należeć do zespołu. Proszę tylko o szacunek – zakomunikował napastnik Realu Sociedad.

Carlos Vela
Carlos Vela (fot. vanguardia.com)

Meksykanin nie chce podawać publicznie nazwisk, żeby nikogo nie potępiać. Nie czuje się dobrze udzielając wywiadów na temat reprezentacji z gry w kadrze – Jest mi trudno, ponieważ chodzi o mój kraj, ale uważam, że zrobiłem dobrze – wyjaśnił Vela.

25-latek dodał, że poza boiskiem piłka nożna niewiele go obchodzi – Nigdy nie miałem bzika na punkcie futbolu. Lubię grać, ale gdy sędzia kończy mecz, odcinam się od tego. Możemy pogadać o wszystkim, tylko nie o piłce, bo to mnie męczy – przyznał Meksykanin.

Komentarze
~FanChelsea (gość) - 6 lat temu

Wydaję mi się z takim podejściem to nigdy niczego
nie osiągnie.... Bo żeby być najlepszym trzeba
dawać z siebie maksimum
........................................

Odpowiedz
~Riddler (gość) - 6 lat temu

Przeciez mowi wyraznie, ze pilka interesuje go na
boisku, tam daje maximum z siebie. Nie musi latac po
telewizjach sniadaniowych i gazetach by o niej
opowiadac

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze