„Valdes jest najlepszym bramkarzem na świecie”


"Valdes jest najlepszym bramkarzem na świecie" - prezes FC Barcelona takim oto zdaniem zdementował plotki na temat ewentualnego transferu nowego bramkarza do jego zespołu.


Udostępnij na Udostępnij na

Od kilku dni głośno mówiło się o odejściu Victora Valdesa z FC Barcelona. Media znalazły już nawet następcę Hiszpana. Miałby nim być Petr Cech z Chelsea Londyn. Wszystkie te doniesienia okazały się jednak tylko nic nieznaczącymi plotkami.

Głos w tej sprawie zabrał bowiem sam Joan Laporta. W rozmowie z dziennikarzem hiszpańskiej „Marcy” wyznał: – Valdes jest najlepszym bramkarzem na świecie. Odniósł się także do nowego kontraktu, który nie został zaakceptowany przez hiszpańskiego bramkarza – Otrzyma takie wynagrodzenie, na jakie zasługuje. Będziemy kontynuować rozmowy i mam nadzieję, że dojdziemy do porozumienia. 

Valdes zaliczył w tym sezonie kilka bramkarskich wpadek, ale Laporta także na to znalazł wytłumaczenie: – Bramkarz Barcelony ma trudniejsze zadanie niż w jakimkolwiek innym zespole. On musi obronić tylko kilka strzałów, ale cały czas musi być w formie.

Komentarze
~aro (gość) - 15 lat temu

lepsi bramkarze są nawet w 4 lidze tureckiej. a ten
valdes to największa pomyłka barcelony w całej jej
historji. gdybym był prezydentem tego klubu to nawet
gdyby valdes zaproponował mi że jeszcze będzie płacił
za to żeby trenować z zespołem nie zgodził bym się na
to.

Odpowiedz
~LeoGoHome (gość) - 15 lat temu

valdes chłopie!jesteś takim hiszpańskim cabajem.dwa
beztalencia chociaż cabaj chyba odrobinę lepszy...

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze