Upadek Mistrza!?


Co dzieje się z Ronaldinho? To pytanie zadaje sobie każdy piłkarski kibic w Hiszpanii. Brazylijczyk nie dość, że od początku sezonu nie gra na miarę swoich możliwości, to trzeci mecz z rzędu, nie znalazł się nawet na ławce rezerwowej Barcelony.


Udostępnij na Udostępnij na

Genialny Brazylijczyk, który jeszcze przed MŚ w Niemczech był ulubieńcem większości kibiców na całym świecie, dziś nie znajduje miejsca nawet w kadrze meczowej Barcy.

Oficjalnie podaje się, że Ronaldinho doznał lekkiego urazu, i właśnie to jest powodem jego absencji w ostatnich meczach. Jednak  w ubiegły poniedziałek sztab medyczny katalońskiego klubu  stwierdził, że zawodnik nie cierpi na żadną znaczącą kontuzję.

Kilkanaście dni temu media spekulowały, że Brazylijczyk przybył na jeden z treningów pod wpływem alkoholu. Swym lekkomyślnym  zachowaniem rozzłościł podobno Franka Rijkaarda, który za karę nie wystawia go w kadrze meczowej „Dumy Katalonii”.

W ostatnich dniach coraz głośniej mówiło się o sprawie Ronaldinho, więc szkoleniowiec Barcelony sam postanowił poinformować media o sytuacji, w jakiej obecnie znajduje się jego podopieczny. 

Na przedmeczowej konferencji prasowej (przed  meczem  z  Valladolid – przyp. red.) Frank Rijkaard mówił o ciągnących się problemach plag kontuzji, w których znajduje się Ronaldinho. Otóż jego zdaniem Brazylijczyk dochodzi powoli do zdrowia, ale cierpi na…dyskomfort!

„Zawodnik powiedział, że obecnie odczuwa dyskomfort… Sądzę, że jest tak samo jest w zeszłym tygodniu. Wczoraj dostosował się w 99% odbywając trening i dziś jest w takim stanie” – poinformował Holender.

Co więc dzieje się na prawdę z Ronaldinho. Trudno uwierzyć w to, że tak pałający chęcią do gry piłkarz, nagle odczuwa dyskomfort! Czyżby dni Brazylijczyka w Barcelonie były już policzone? Bardzo możliwe. Ale równie możliwe jest to, że razem z nim odejdzie Frank Rijkaard.

Komentarze
~uff... (gość) - 15 lat temu

co dzieje sie z tym wielkim piłkarzem? nie wiem....

Odpowiedz
~olek (gość) - 15 lat temu

ten chłopak schodzi na dno!

Odpowiedz
~ronibart5 (gość) - 15 lat temu

ronaldinho sie napewno poprawi tylko nie wyżucajće go
z barcy

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze