Ulatowski: Chcemy pokazać mądrą grę


17 listopada 2011 Ulatowski: Chcemy pokazać mądrą grę

Lechia Gdańsk już pod wodzą nowego trenera zagra z Legią Warszawa. Rafała Ulatowskiego czeka więc w debiucie trudne zadanie. Szkoleniowiec pozostaje jednak dobrej myśli.


Udostępnij na Udostępnij na

Rafał Ulatowski powraca na trenerską ławkę
Rafał Ulatowski powraca na trenerską ławkę (fot. Krystyna Pączkowska / slaskwroclaw.pl)

Ulatowski po rozstaniu się z Cracovią pozostawał bez pracy. Działacze Lechii po zwolnieniu Tomasza Kafarskiego postanowili więc postawić na tego młodego szkoleniowca. Spotkanie z Legią będzie dla niego debiutem na trenerskiej ławce gdańskiego zespołu. Ulatowski zdradza, że do Warszawy drużyna jedzie z dobrym nastawieniem. Trener przyznaje, że oczekuje od swoich podopiecznych mądrej, skutecznej gry.

Przed spotkaniem z legionistami musimy mierzyć siły na zamiary. Wiem, w którym miejscu jest Legia, a gdzie jesteśmy my, ale gdybym jechał do Warszawy z założeniem, aby przegrać tam jak najniżej, to w ogóle nie byłoby sensu wsiadać do autokaru. Jedziemy z nastawieniem, by zagrać przede wszystkim mądrze. Musimy być zdyscyplinowani, zaangażowani w grę. Należy nastawić się na walkę, chcemy też pokazać boiskową mądrość, wyrafinowanie – mówi Ulatowski.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze