Tiago: Atletico chce odnowić kontrakt


Pomocnik Atletico Madryt ma nadzieję, że jego kontrakt zostanie przedłużony. Zaznacza on również, że drużyna z Madrytu musi przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę w najbliższym ligowym meczu.


Udostępnij na Udostępnij na

Pomocnik Atletico Madryt poruszył kilka bardzo ważnych kwestii. Pierwszą z nich jest jego wygasający w czerwcu kontrakt  z „Rojiblancos”. Portugalczyk zaznaczył, że włodarze klubu działają w tej sprawie i zamierzają przedłużyć kontrakt z pomocnikiem. – Klub powiedział mi, że chce przedłużyć ze mną umowę, i rozmawiamy w tej sprawie. Myślę, że wszystko będzie dobrze – mówi Tiago.

Zawodnik przez dłuższy czas pauzował, gdyż w lutym złamał rękę. Portugalczyk ma nadzieję, że wróci do gry wcześniej niż zakładano. – Tydzień temu wróciłem do treningów i czuję się bardzo dobrze. Miałem ustalone dwa miesiące przerwy, ale mam nadzieję, że na boisku pojawię się o wiele wcześniej – powiedział Portugalczyk.

Na koniec piłkarz Atletico dodał, że jego drużyna skupia się na najbliższym meczu z Valencią: Teraz musimy wygrać z Valencią, tak aby być bliżej naszych celów.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze