FC Barcelona – Real Madryt już dziś. Sprawdź swoją wiedzę o El Clasico!


Wykonaj nasz quiz i zobacz, ile wiesz o najważniejszym klubowym meczu w Europie

24 października 2021 FC Barcelona – Real Madryt już dziś. Sprawdź swoją wiedzę o El Clasico!
barcatimes.com

Przed nami czas na 247. spotkanie rozgrywane pomiędzy Barceloną a Realem. El Clasico to mecz, który rozpala zmysły wszystkich kibiców piłkarskiego świata. Nieważne, czy na co dzień interesujesz się ligą hiszpańską, angielską, czy może włoską. Ten mecz zwyczajnie trzeba zobaczyć.


Udostępnij na Udostępnij na

Wiele się zmieniło. Nie zobaczymy już pojedynku Cristiano Ronaldo z Leo Messim. Dziś na główną scenę wchodzi duet Ansu Fati – Vinicius Junior. Czy któryś z wcześniej wymienionej dwójki zadecyduje o końcowym rezultacie? Bardzo możliwe.

Do tego wszystkiego będziemy mogli oglądać popisy innych świetnych zawodników. W białej koszulce najprawdopodobniej ujrzymy m.in będącego w genialnej formie Karima Benzemę. Po drugiej stronie barykady wystąpią inni fantastyczni piłkarze, jak na przykład Memphis Depay czy Frenkie De Jong.

W samym quizie znajdziemy wiele wątków historycznych. Pytania dotyczą nie tylko rywalizacji między Barceloną a „Królewskimi” na przestrzeni ostatniego dziesięciolecia. Wzięliśmy pod uwagę także nieco archaiczne wątki.

Gospodarzem dzisiejszego pojedynku będzie „Blaugrana”. Starcie rozpocznie się o 16:15. Już około godziny 18:00 będziemy znać zwycięzcę tej jakże prestiżowej konfrontacji.

Ty masz teraz kilka minut na wykonanie naszego quizu stworzonego specjalnie z okazji El Clasico. Nie wahaj się, wejdź w link i sprawdź, ile wiesz. Pytania nie należą do najłatwiejszych. Pochwal się wynikiem w komentarzu. Zapraszamy!

Przejdź do QUIZU

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze