Simeone: Potrzebujemy pełnego stadionu


Trener Atletico Madryt, Diego Simeone, wypowiedział się dla mediów przed zbliżającym się pojedynkiem z Valencią. Zaapelował o wsparcie kibiców w nadchodzącym meczu.


Udostępnij na Udostępnij na

Wyobrażam sobie pełny stadion w meczu przeciwko poważnemu rywalowi, świetną drużynę z dobrymi zawodnikami na każdej pozycji, groźnymi po stałych fragmentach gry. Spotkają się dwie ekipy z odmiennymi intencjami. My chcemy pozostać tu, gdzie jesteśmy, a przeciwnicy chcą się wedrzeć do czołówki ligi. To będzie świetny mecz – stwierdził szkoleniowiec drużyny z Madrytu.

Atletico rozgrywa świetny sezon. Trener madryckiego klubu odniósł się też do tego, że kibice inaczej postrzegają piłkę nożną niż zawodnicy. – Oni są kibicami i to normalne, że patrzą na tabelę i na to, ile mamy punktów. Pracujemy nad tym codziennie i wierzymy, że rozegramy mecz przy pełnym stadionie. Potrzebujemy tego – powiedział.

Na koniec odniósł się do pozostałych spotkań w lidze. – W dziesięciu meczach, które zostały, najlepsze są emocje. To jest to, co nas pobudza, kiedy jesteśmy blisko zdobycia bramki. Emocje dają nam siłę, aby skończyć sezon na najlepszym miejscu, jak tylko się da. Wszystko, co robimy, jest o wiele ważniejsze, jeśli robimy to dobrze – zakończył trener madryckiego klubu.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze