Schuster: Potrzebujemy Robinho


Na konferencji prasowej trener Realu Madryt Bernd Schuster powiedział, że czeka na powrót Robinho, bowiem bardzo brakuje go w drużynie.


Udostępnij na Udostępnij na


Robinho strzelił w meczu ligowym z Recreativo dwa gole. Dzięki niemu Real zwyciężył w tym spotkaniu 2:3 i zdobył bardzo ważne trzy punkty. Niestety trener z Niemiec nie mógł stawić na Brazylijczyka w dwóch ostatnich meczach, z Romą oraz Espanyolem, ponieważ Robinho nabawił się kontuzji.

Schuster powiedział, że chce skorzystać z Robinho wtedy, gdy ten wróci w pełni sił i będzie mógł grać na 100%.

Chcę, aby Robinho wrócił do pełni sił. Musimy na to poczekać, ale jego zdrowie jest najważniejsze. Ważne jest również to, że wraca szybko i bez przeszkód do pełni sił

Real Madryt w ten weekend będzie grać mecz ligowy na wyjeździe z Deportivo. „Królewscy” nie wspominają dobrze meczów wyjazdowych, w których grali właśnie z drużyną Deportivo, ponieważ nie wygrali na El Raizor od siedemnastu lat. Schuster przyznał, że mecz będzie trudny, ale ma nadzieje, że przerwie tą złą passę.

W Deportivo gra się na prawdę trudno. Niektóre zespoły mają takie boiska i stadiony, na których nie sposób po prostu wygrać. Takie boisko ma właśnie nasz rywal. Jednak spróbujemy przerwać złą passę. Jeśli nam się nie uda to jest przecież następny sezon” – zakończył.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze