Prezes Barcelony nie ukrywa radości z powrotu Tito Vilanovy na ławkę trenerską. Trener zespołu z Katalonii od poniedziałku wróci do swoich obowiązków szkoleniowych.

Tito Vilanova po długiej przerwie powraca na ławkę trenerską. Od poniedziałku będzie ponownie wykonywał swoje wcześniejsze obowiązki. Swojej radości z tego powodu nie ukrywa prezes Barcelony, Sandro Rosell. – Powrót Tito jest dla nas bardzo dobrą wiadomością. To jest nawet lepsze niż powrót do równorzędnej walki z Milanem – mówi prezes „Blaugrany”.
Prezes Barcelony powiedział również kilka słów na temat ostatnich tygodni w wykonaniu zespołu z Katalonii. Uważa on, że większość ludzi jasno twierdziła, iż gorsza dyspozycja Barcelony jest spowodowana brakiem Vilanovy. – Niektórzy ludzie twierdzili, że mamy kryzys sportowy podczas jego nieobecności. Natomiast Barcelona jest najlepszym zespołem na świecie – powiedział Rosell.