Ronaldo: Portugalia była lepsza


16 listopada 2011 Ronaldo: Portugalia była lepsza

Cristiano Ronaldo, strzelec dwóch bramek w meczu z Bośnią i Hercegowiną, podzielił się swoimi odczuciami na temat tego pojedynku.


Udostępnij na Udostępnij na

Dzięki wygranej 6:2 Portugalczycy awansowali do finałów mistrzostw Europy 2012. Ronaldo nie ukrywał zadowolenia po końcowym gwizdku. 

– Rozegrałem dobry mecz, w którym udało mi się zdobyć bramki, cała drużyna zagrała dobrze, jesteśmy zadowoleni i dziękujemy Bogu, że jesteśmy na Euro 2012 – powiedział Cristiano dla Goal.com. 

Cristiano Ronaldo zamknął wczoraj usta krytykom
Cristiano Ronaldo zamknął wczoraj usta krytykom (fot. espn.com)

– Portugalczycy to uczciwi zwycięzcy, byliśmy lepsi od Bośniaków, pokazaliśmy to zarówno dzisiaj, jak i w pierwszym meczu. Myślę, że rezultat jest sprawiedliwy, graliśmy lepiej i jesteśmy lepszą drużyną. 

Następnie Portugalczyk skupił się już na piłce klubowej. Real Madryt ma bowiem przed sobą bardzo trudny miesiąc, w trakcie którego przyjdzie mu zmierzyć się m.in. z Valencią i Barceloną. – Nie możemy teraz zacząć myśleć o Barcelonie. Zagramy z Valencią, która jest trzecia w lidze, a następnie z Atletico. 

– To będą bardzo trudne mecze i jeśli ich nie wygramy, bezcelowe będzie myślenie o Barcelonie. Jesteśmy spokojni, podążamy swoją drogą i musimy to kontynuować – zakończył. 

Komentarze
~hakan (gość) - 12 lat temu

Szkoda mi Bośni, mocno kibicowałem im by zagrali na
Euro.

Odpowiedz
~bio (gość) - 12 lat temu

ładny mecz panowie gramy dalej

Odpowiedz
~cr7 (gość) - 12 lat temu

cr7 strzelil 50 goli na mistrzostach i mi mowil ze
lubi dzem spi w szafie i ma rozowe majtasy

Odpowiedz
~bbb (gość) - 12 lat temu

no twoja stara LUBI TO CO TU NAPISAŁEŚ

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze