Remis kadry U-19

10 października 2013 Remis kadry U-19

Niezbyt dobrze eliminacje do mistrzostw Europy rozpoczęli podopieczni Marcina Sasala. W pierwszym meczu kwalifikacji europejskiego czempionatu kadra U-19 zremisowała z Litwą 1:1.

Marcin Sasal
Marcin Sasal (fot. Mikołaj Olszewski / iGol.pl)

Początek spotkania należał zdecydowanie do przyjezdnych, którzy objęli prowadzenie już w 36. minucie. Wynik 1:0 dla Litwinów utrzymywał się przez 27 minut – do czasu, gdy do bramki naszych sąsiadów trafił Przemysław Frankowski. Młody piłkarz na co dzień reprezentuje barwy gdańskiej Lechii.

W drugim meczu naszej grupy Rumunia zremisowała z Armenią 1:1. W sobotę Polacy zmierzą się z tymi drugimi, a starcie odbędzie się w Tucholi, początek o godzinie 15:00.

Polska U-19 – Litwa U-19 1:1 (0:1)

Bramka dla Polski: Frankowski (63.)

Polska U-19: Pogorzelec, Stępiński, Horoszkiewicz, Klemenz, Włodarczyk, Stolarski, Gałecki (46. Tomasiewicz), Bartczak (64. Jagiełło), Frankowski, Formella, Kowalczyk (78. Przybylski)