Rafael blisko Napoli


30 czerwca 2013 Rafael blisko Napoli

Według agenta brazylijskiego bramkarza Santosu Rafaela już niedługo jego podopieczny może przenieść się do włoskiego Napoli. Brazylijczyk prawdopodobnie jest bliski przejścia do drugiego zespołu Serie A i jest to tylko kwestia czasu, kiedy pojawi się w Neapolu.


Udostępnij na Udostępnij na

Już od dłuższego czasu mówi się, że Brazylijczyk zmieni otoczenie i przeniesie się do Europy. Zaledwie 23-letni bramkarz ma już na swoim koncie 100 występów dla Santosu i nie ma w tym nic dziwnego, że chętnie widzi się go w mocnych europejskich klubach.

Już niedługo bramkarz Santosu pojawi się we włoskim Napoli
Już niedługo bramkarz Santosu pojawi się we włoskim Napoli (fot. Skysports.com)

Napoli wydaje się gotowe na przyjęcie nowego zawodnika, a sam Rafael z chęcią podejmie nowe wyzwanie, jakie czeka go we Włoszech. O golkipera walczyła także Roma, jednak będzie musiała obejść się smakiem i skierować swoje zainteresowania w inną stronę.

Paulo Alfonso, którego podopiecznym jest Rafael Cabral, powiedział, że negocjacje w sprawie transferu jego klienta przebiegają bardzo pomyślnie i już wkrótce rozmowy powinny zostać zamknięte. Zawodnik nie może doczekać się przyjazdu do Neapolu, a jego spotkanie z Rafaelem Benitezem zaważyło na podjęciu decyzji o przyszłości.

Komentarze
~Tomo (gość) - 9 lat temu

Myślą że to będzie drugi maradona.moim zdaniem to
będzie kolejny przeciętny latynos grający w
europie.

Odpowiedz
~CyCu (gość) - 9 lat temu

Przydalby sie Napoli taki mlody bramkarz bo o ile
pamietam w Napoli broni Morgan de Sanctis ktory ma
swoje lata wiec...

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze