Puyol rozważa zakończenie kariery lub transfer


Kapitan Barcelony, Carles Puyol, jest obecnie po serii poważnych kontuzji. Coraz częściej mówi się w jego przypadku o zakończeniu kariery lub zmianie klubu.


Udostępnij na Udostępnij na

Chociaż Puyol często powtarzał, że chce grać na najwyższym poziomie do 40. roku życia, to m.in. hiszpańska gazeta „Mundo Deportivo” zwraca uwagę na jego ostatnie problemy zdrowotne. 35-letni obrońca ma przed sobą niemały dylemat, ponieważ coraz częściej nękają go poważne kontuzje. Puyol zaczął podobno zastanawiać się nad swoją przyszłością w klubie z Barcelony. Piłkarz w obawie o zdrowie ma brać pod uwagę nawet zakończenie kariery.

Oprócz pożegnania się z grą w piłkę pojawiają się również sugestie związane z transferem obrońcy. Puyol miałby mieć na uwadze głównie swoją partnerkę, Vanesę Lorenso, która jest obecnie w ciąży i ma posiadłość w Nowym Jorku. Obrońca miałby więc poważnie rozważać transfer do ligi MLS.

Problemy z kolanem, które ciągną się od dłuższego czasu, są największą zmorą Puyola. Kapitan Barcelony jest znany z wielkiej determinacji i walki do upadłego, ale na pewno wie również, jak bardzo ciągłe kontuzje wpływają na jego formę. Najbliższe miesiące mogą się okazać kluczowe, jeśli chodzi o przyszłość Hiszpana w Barcelonie. Przed zawodnikiem stoi być może najtrudniejsza decyzja w całej jego długiej i bardzo owocnej karierze.

Komentarze
~spain (gość) - 10 lat temu

Najlepsze i najnowsze wiadomości o Lidze
Hiszpańskiej. Gorąco polecam
http://ligahiszpanska.net !!! Naprawdę warto

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze