Przedświąteczny odcinek Pierwszej Piłki


W tym tygodniu porozmawialiśmy o rozpędzonej Sandecji Nowy Sącz oraz legnickiej Miedzi

1 kwietnia 2021 Przedświąteczny odcinek Pierwszej Piłki

Michał Piter-Bućko z Sandecji Nowy Sącz oraz Kamil Warzocha z portalu Weszło. To dzisiejsi goście, z którymi porozmawialiśmy o obecnej pozycji zespołów – odpowiednio – z Nowego Sącza i Legnicy w Fortuna 1. Lidze. Jak co tydzień zapraszamy do odsłuchania najnowszego odcinka podcastu "Pierwsza Piłka".


Udostępnij na Udostępnij na

23. kolejkę Fortuna 1. Ligi rozpoczniemy już dziś – w czwartek. Zanim to jednak nastąpi, warto przesłuchać najnowszy odcinek naszego podcastu i zaczerpnąć kilku informacji. Piątego epizodu możecie posłuchać poniżej na platformie Spotify. Audycje można także znaleźć w aplikacji Spotify oraz na wielu innych, popularnych platformach streamingowych.

Kto nie zagra w 23. kolejce?

Tradycyjnie przypominamy o piłkarzach, którzy będą zmuszeni pauzować. Przede wszystkim kontuzji doznał Przemysław Kita (Widzew Łódź), który zmaga się z uszkodzonymi więzadłami. Dla napastnika jest to już raczej koniec sezonu, a kto wie czy nie początek końca poważnej przygody z piłką nożną. Urazu nabawił się także Łukasz Sekulski (ŁKS).

Zawieszony pozostaje Wiktor Biedrzycki (Termalica), natomiast limity upomnień przekroczyli Marcel Ziemann (Chrobry) oraz Paweł Baranowski (Górnik Łęczna). Maciej Dąbrowski (ŁKS), Mateusz Kamiński (Odra Opole) i Marcin Stefanik (Puszcza) znajdują się w podobnej sytuacji. Pauzują także Paweł Ogorzały (Sandecja), Jurich Carolina (Stomil) oraz Szymon Sobczak (Zagłębie Sosnowiec).

Zapraszamy do wspólnej zabawy w grze Fantasy 1. Liga, w której wygrać można ciekawe nagrody. Zachęcamy także do dołączania do Fantasy Ligi iGola, gdzie oprócz rzucenia wyzwania naszym redaktorom do wygrania jest specjalna koszulka.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze