Primera Division: wybieramy „11” kolejki


Dział Primera Division wortalu igol.pl postanowił zorganizować nie jako zabawę dla wszystkich czytelników i fanów hiszpańskiej piłki. Mam nadzieję, że wszyscy z miłą chęcią wezmą udział w tej zabawie.


Udostępnij na Udostępnij na

Chcemy, by każdy z czytelników poczuł się jak trener-selekcjoner z tą jednak różnicą, że ma do dyspozycji największe ligowe gwiazdy. Co tydzień, w sobotę na łamach naszego wortalu będzie publikowana „jedenastka tygodnia”, w skład której wejdą najlepsi piłkarze poprzedniej kolejki. Pod koniec miesiąca spośród wszystkich waszych typów dział Primera Division wybierze „jedenastkę miesiąca”. Oczywiście nie byłoby zabawy, gdyby nie nagroda. Otóż już teraz zapewniam, że to nie będzie nic wielkiego ze względów czysto finansowych, ale myślę, że to co zaproponujemy może również uszczęśliwić kibica. Pod koniec miesiąca wszystkie przysłane przez was zgłoszenia wezmą udział w losowaniu. Zwycięzca tej zabawy będzie mógł się poczuć jak prawdziwy ekspert ligi hiszpańskiej i będzie mógł udzielić wywiadu na tematy bieżące, oczywiście związane z Primera Division.

Mam nadzieję, że weźmiecie udział w tej zabawie. Aby wziąć w niej udział należy do piątku każdego tygodnia, mailowo wysłać propozycję swojej, najlepszej jedenastki minionej kolejki. Propozycje proszę przesyłać na adres: [email protected]

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze