Piłkarze Barcy nie będą czekać


Już wieczorem mecz rewanżowy 1/2 finału Pucharu Króla. Na Camp Nou zmierzą się tamtejsza Barcelona oraz Real Madryt. Przed tym meczem wypowiedzieli się m.in. Fabregas i Roura.


Udostępnij na Udostępnij na

Strzelec bramki dla Barcelony w pierwszym meczu półfinałowym, Cesc Fabregas, zdaje sobie sprawę, że przed jego drużyną długa droga do tego, by awansować. – Mieliśmy swoje szanse na 2:0 w Madrycie, jednak nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Teraz musimy być skuteczni, bo rywale z pewnością tacy będą. Jeśli chcemy dostać się do finału, to pod bramką Realu należy wiedzieć, co zrobić z piłką – powiedział Fabregas.

Hiszpan dodał, że piłkarze „Dumy Katalonii” nie boją się Realu i będą walczyć o zwycięstwo, nie patrząc na to, co robią gracze z Madrytu. – Podczas meczu nie możemy czekać i patrzeć, co oni zrobią. W zeszłorocznej edycji pucharu prawie nas wyeliminowali. Real zawsze jest niebezpieczny i musimy grać najlepiej – dodał.

Swoją opinię wyraził również asystent trenera Tito Vilanovy, Jordi Roura. – Nigdy nie jest wiadome, jaki Real zobaczymy, ale jego piłkarze muszą strzelić gola i będą się starali wyjść do nas wysoko. Tego oczekujemy. To będzie bardzo skomplikowany mecz, ale zespół jest bardzo skoncentrowany. Zawsze wydawał mi się to trudny przeciwnik. Ma kosmiczny budżet – powiedział.

Media zapowiadają, że mecz pomiędzy Barceloną a Realem będzie meczem twardym i zobaczymy w nim mało gry finezyjnej. Roura zapowiada jednak, że nie będą to typowe piłkarskie szachy. – Wszystkie mecze „Barcy” z Realem są twarde i intensywne. Trzeba jednak wymagać, by wszystko odbywało się w granicach fair play. Nigdy nie spekulujemy. Ten zespół nie potrafi tego robić. Zawsze gramy ofensywnie i wychodzimy do przodu – zakończył Jordi Roura.

Komentarze
~Cr7 (gość) - 11 lat temu

Hala Madrid

Odpowiedz
~CR7 (gość) - 11 lat temu

Hala Madrid

Odpowiedz
~Jam (gość) - 11 lat temu

HALA MADRID

Odpowiedz
~Kanonier90 (gość) - 11 lat temu

Liczę na Real powodzenia!!trzymam kciuki i
pozdrawiam :P

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze