Pierwsza Piłka przed derbami Łodzi


Zapraszamy do odsłuchania pierwszego odcinka naszego podcastu poświęconego Fortuna 1. Lidze

4 marca 2021 Pierwsza Piłka przed derbami Łodzi

Już w nadchodzący weekend czeka nas jeden z najciekawszych meczów tego sezonu. ŁKS zmierzy się z Widzewem Łódź w łódzkich derbach. Mecz ten, jak zwykle, wzbudza ogromne zainteresowanie. Wraz z rozpoczęciem rundy wiosennej w pierwszej lidze redakcja iGola rusza również z podcastem poświęconym zapleczu ekstraklasy.


Udostępnij na Udostępnij na

„Pierwsza Piłka” to nowy format poświęcony w całości rozgrywkom Fortuna 1. Ligi. Co tydzień w czwartek będziecie mogli posłuchać rozmów z ciekawymi gośćmi – piłkarzami, trenerami, ludźmi związanymi z piłką w pierwszej lidze. Dziś omówimy wydarzenia poprzedniej kolejki oraz skupimy się na derbach Łodzi, które czekają nas już w tę sobotę.

Zachęcamy do śledzenia naszego podcastu w serwisach streamingowych oraz w serwisie YouTube. A w dzisiejszym odcinku porozmawialiśmy z Maksymilianem Rozwandowiczem z ŁKS-u Łódź, Adamem Sadowiakiem z Radia Widzew oraz Michałem Królem, redaktorem naszego portalu.

Kto nie zagra w 19. kolejce?

W poprzedniej kolejce zawieszony został Rafał Mikulec z Resovii Rzeszów, który otrzymał zbyt wiele żółtych kartoników na przestrzeni tego sezonu. W podobnej sytuacji znajdują się Arkadiusz Kasperkiewicz (Arka Gdynia), Marcin Grabowski (Termalica), Mikołaj Lebedyński (Chrobry Głogów) i Mateusz Bartków (GKS Bełchatów). Wciąż zawieszony pozostaje Bartosz Śpiączka z Łęcznej. Poza tymi zawodnikami pauzuje jeszcze Thiakane (Korona Kielce).

Pod znakiem zapytania stoi występ Adama Marciniaka, kontuzjowany pozostaje Corral – obaj panowie są zawodnikami ŁKS-u Łódź. W derbach Łodzi nie wystąpi również Miłosz Mleczko, który nabawił się urazu podczas okresu przygotowawczego. Kontuzjowany jest również nowy nabytek Zagłębia Sosnowiec, Michał Masłowski.

Na ławce rezerwowej drużyny Chrobrego Głogów nie ujrzymy za to Ivana Djurdjevicia, który otrzymał czerwoną kartkę w poprzedniej kolejce.

Zapraszamy do wspólnej zabawy w lidze iGola w grze Fantasy 1. Liga, którą znajdziecie pod tym linkiem.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze