Pierwsza Piłka #3 – Kryzys w GKS-ie Bełchatów


W najnowszym odcinku podcastu rozmawiamy o dwóch górniczych zespołach

18 marca 2021 Pierwsza Piłka #3 – Kryzys w GKS-ie Bełchatów

Niewątpliwie spory kryzys dopadł zespół z Bełchatowa. GKS zaliczył porażkę w ośmiu kolejnych spotkaniach z rzędu. O sytuacji klubu z łódzkiego rozmawiamy z Bartłomiejem Majchrzakiem z portalu Gks.net.pl. Oprócz tego pod lupę wzięliśmy drużynę Górnika Łęczna – o beniaminku podyskutowaliśmy z Maciejem Orłowskim, defensorem zespołu „Zielono-czarnych”.


Udostępnij na Udostępnij na

Zapraszamy do odsłuchania najnowszego odcinka podcastu oraz do kulturalnej dyskusji w komentarzach. Zachęcamy również do wspólnej zabawy w grze Fantasy 1. Ligi oraz do dołączenia do iGolowej Ligi Fantasy. Do wygrania atrakcyjne nagrody ufundowane przez Fantasy 1. Ligę.

Kogo zabraknie w 21. kolejce?

W najbliższy weekend nie zagra 11 zawodników. Za kartki pauzują: Adam Danch (Arka Gdynia), Bartosz Żurek (GKS Bełchatów), Mariusz Pawełek (GKS Jastrzębie), Konrad Jałocha, który otrzymał czerwoną kartkę, oraz Bartosz Szeliga (obaj GKS Tychy). Nie zobaczymy także Leandro (Górnik Łęczna), Grzegorza Szymusika (Korona Kielce), Michała Kaputa (Radomiak), Janusza Bucholca (Stomil Olsztyn), który też ujrzał czerwony kartonik. Nie wystąpią ponadto Łukasz Kosakiewicz (Widzew Łódź) i Joao Oliveira (Zagłębie).

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze