Perez: Madryt musi wywierać presję


Obecni mistrzowie Hiszpanii znajdują się na drugim miejscu w ligowej tabeli. Prezes Królewskich, Florentino Perez, stawia sprawę jasno i nalega, by jego drużyna nie odpuszczała La Ligi ze względu na stratę punktową.


Udostępnij na Udostępnij na

Prezydent Realu Madryt nie chce słyszeć o tym, że jego drużyna może odpuścić resztę sezonu ligowego kosztem innych rozgrywek. Jego zdaniem 13 punktów w dziesięciu meczach jest jak najbardziej do odrobienia. Perez, cytowany przez „Marcę”, powiedział:Madryt musi wywierać presję na Barcelonie, nawet jeśli skończymy sezon z dziesięciopunktową stratą. Mamy walczyć do końca. Musimy wierzyć, że to możliwe. Nie można się poddać, pomyślmy o kibicach, którzy przychodzą na mecze.

Nawet piłkarze przyznają publicznie, że nie mogą sobie pozwolić na relaks. – Liga jest trudna, ale będziemy walczyć do końca – powiedział Cristiano Ronaldo.

Ostatni raz Real przegrał w lidze na początku lutego w Granadzie. Od tamtego czasu „Królewscy” odnieśli sześć kolejnych wygranych z: Sevillą, Rayo Vallecano, Deportivo, Barceloną, Celtą i Mallorcą.

W następnej kolejce, rozegranej po przerwie na reprezentacje, Real Madryt zmierzy się na La Romareda z Realem Saragossa, zaś Katalończycy zagrają z Celtą Vigo, także na wyjeździe.

Komentarze
~Leszek 58 (gość) - 11 lat temu

Halo madrit

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze