Pardew: Wciąż możemy awansować


Menedżer Newcastle, Alan Pardew, twierdzi, że jego drużyna ma jeszcze szanse na awans do półfinału Ligi Europy. „Sroki” przegrały wczoraj z Benficą 1:3 i w rewanżu potrzebują zwycięstwa 2:0.


Udostępnij na Udostępnij na

Anglicy bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie. Już w 12. minucie prowadzili 1:0 po golu Papissa Cisse. Marzenia o korzystnym rezultacie zostały jednak szybko pogrzebane. Bramki Moreno, Limy i Cardozo dały Benfice cenne zwycięstwo 3:1.

Alan Pardew, zapytany, czy jego zespół ma jeszcze szanse na awans, powiedział: – Oczywiście, że tak. Wszystko jest możliwe. Jeśli w rewanżu na własnym boisku postawimy rywali pod odpowiednią presją, to wiele będzie się mogło wydarzyć.

– Cel się oddalił, ale zdobycie pierwszego gola w rewanżu daje nam realną szansę na awans. Jesteśmy w stanie to osiągnąć, postaramy się udowodnić, że jesteśmy lepszym zespołem.

Menedżer ocenił także grę Newcastle we wczorajszym meczu. – Jesteśmy rozczarowani  wynikiem, ale w niektórych częściach meczu graliśmy bardzo dobrze. Jestem przekonany, że w innym dniu osiągnęlibyśmy korzystniejszy rezultat.

Rewanż wciąż pozostaje sprawą otwartą, będziemy walczyć – zakończył Alan Pardew.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze