Paloschi nie boi się Interu


W najbliższej kolejce Serie A dojdzie do kolejnego prestiżowego starcia. Inter Mediolan zmierzy się na San Siro z Parmą. Napastnik gości, Alberto Paloschi, nie boi się utytułowanego rywala i uważa, że jego zespół stać na pokonanie mistrzów Włoch.


Udostępnij na Udostępnij na


Paloschi jest zdania, że jego drużyna jest dostatecznie silna, by wywieźć z Mediolanu komplet punktów, ale również zrobić to w efektownym stylu. Większość specjalistów twierdzi, że Parmie będzie bardzo trudno przeciwstawić się ekipie Jose Mourinho pozostającej od kilku lat niezwyciężoną na Półwyspie Apenińskim. Młody napastnik gości uważa jednak, że „nie taki diabeł straszny, jak go malują”, nie moi się mediolańczyków i jest gotowy zrobić wszystko, by pokonać rywala uważanego przez wszystkich za faworyta spotkania.

Nie boimy się ich i zrobimy wszystko, żeby zwyciężyć. Ciężko trenowaliśmy przez cały poprzedni tydzień. Myślę, że jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do tej potyczki. Nie ma drużyn, których nie można pokonać. Oni mają wspaniały zespół, ale nie zawsze wygrywa faworyt. A w niedzielę wraz z moimi partnerami postaram się to udowodnić – wypowiedział się Paloschi.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze