Olszar wraca do Floty


Sebastian Olszar nie pozostawał długo bez zatrudnienia po odejściu z Termaliki Bruk-Bet Nieciecza. 32-letni zawodnik będzie wiosną występował w barwach Floty Świnoujście.


Udostępnij na Udostępnij na

Olszar jesienią wystąpił zaledwie w jednym spotkaniu Termaliki. Powodem tak słabego bilansu miała być kontuzja, na którą zawodnik uskarżał się od pewnego czasu. To właśnie uraz miał być powodem rozwiązania kontraktu z klubem z Niecieczy. W Świnoujściu nie obawiają się jednak o stan zdrowia piłkarza, ponieważ badania wykazały, że po kontuzji nie ma już śladu.

Badania wykazują, że ze zdrowiem Sebastiana jest już dobrze, choć trener Bogusław Baniak nie ukrywa, że z powodu sporej przerwy Olszar na razie nie może być brany pod uwagę przy ustalaniu pierwszej jedenastki na mecz − czytamy na oficjalnej stronie Floty Świnoujście.  

Olszar trafił do Termaliki właśnie z Floty Świnoujście. W barwach tego klubu wystąpił w 31 meczach sezonu 2012/13 i zdobył w nich 11 bramek. Wcześniej urodzony w Cieszynie zawodnik grał w takich klubach, jak Górnik Zabrze, Polonia Warszawa, Zagłębie Sosnowiec, Piast Gliwice, a także w austriackiej Admirze Wacker Modling oraz angielskich Portsmouth i Coventry. Jego dorobek w polskiej ekstraklasie to 115 meczów i 17 bramek.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze