Nowy trener Sevilli


Marcelino Garcia nie jest już trenerem Racingu Santander. Został szkoleniowcem Sevilli, zastępując Gregorio Manzano, który odszedł do Atletico.


Udostępnij na Udostępnij na

Do otwarcia okna transferowego zostało jeszcze sporo czasu, ale migracje piłkarzy i trenerów zaczęły się już dawno temu, obecnie zaś przybierają na sile.

Nie inaczej jest w przypadku Sevilli. Po tym, jak władze andaluzyjskiego klubu ogłosiły, że nie przedłużą wygasającego kontraktu z Gregorio Manzano (który przed tym sezonem przybył z Mallorki), miejscowe media zaczęły spekulować, kto obejmie trenerski stołek w piątym zespole minionego sezonu.

Okazało się, że osobą tą jest Marcelino, który do niedawna pracował w Racingu Santander. Niepewna sytuacja finansowa klubu sprawiła, że niebawem czeka go prawdziwy exodus, a trener jest pierwszą osobą, która zmieniła pracodawcę.

Marcelino Garcia ma 46 lat, wcześniej był zawodnikiem Sportingu, Racingu, Levante i Elche, a karierę piłkarską zakończył w wieku 29 lat. Jako trener pracował w Santander, Saragossie, Gijon i Huelvie.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze