„Nigdzie się nie ruszam”


"Nigdzie się nie ruszam"- tak w wywiadzie dla lokalnej prasy, powiedział Jose Antonio Reyes. Zawodnikiem Atletico Madryt zainteresowana jest Benfica.


Udostępnij na Udostępnij na

Hiszpan, który mimo ogromnego talentu jaki posiada nie ma szczęścia. Kiedy przechodził do Arsenalu Londyn miał nadzieję, że razem z tym zespołem będzie się rozwijał i zdobywał najwyższe laury. Tym czasem Reyes więcej siedział na ławce niż grał i to skłoniło go do zmiany koloru stroju z czerwonego na biały. W Realu Madryt, początki były trudne, jednak to głównie dzięki jego bramkom Real pod wodzami Fabio Capello wygrał ligę. Niestety nowy trener nie widział go w swoim zespole i Jose przeszedł do odwiecznego rywala, Atletico. W tym zespole, Hiszpan prezentuje się lepiej niż w jego poprzednich klubach, jednak w pełni nie wykorzystuje swoich możliwości. Według portugalskich mediów, to właśnie w Benfice, piłkarz mógłby osiągnąć szczyt. Niestety, fani portugalskiego klubu nie zobaczą Hiszpana w akcji, no chyba, że Atletico zmierzy się z Benficą.

„Do końca kontraktu ma jeszcze trzy lata i nie zamierzam się nigdzie przenosić. Ciesze się, że jestem piłkarzem Atletico i z tym zespołem wiąże swoją przyszłość”– jasno zdeklarował się Reyes.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze