Młoda gwiazda w Realu Madryt


To on ma za parę lat kierować grą Realu Madryt. Choć ma dopiero 19 lat, na boisku porusza się jak nikt inny. Reprezentant młodzieżowej reprezentacji Ekwadoru, Jefferson Montero, podpisał właśnie kontrakt z Realem Madryt.


Udostępnij na Udostępnij na

19-letni pomocnik to jeden z najlepszych piłkarzy młodego pokolenia występujących obecnie na boiskach Ameryki Południowej. Jego świetne występy w młodzieżowych mistrzostwach Ameryki Południowej sprawiły, że skupił na sobie uwagę skautów Realu Madryt, którzy regularnie wyłapują perełki z tamtych terenów. Montero na dniach zostanie oficjalnie przedstawiony jako nowy zawodnik Realu Madryt, ale czy od razu przebije się do pierwszego składu? Juande Ramos ma do wyboru wielu znakomitych pomocników, jednak nie każdy dostaje szansę gry.

– „Królewscy” obserwowali Jeffersona od 2007 roku. Od tego czasu ten chłopak poczynił znaczne postępy, co zaowocowało dogadaniem się z włodarzami Realu, a w konsekwencji podpisaniem kontraktu. Montero jest wielkim fanem „Królewskich” i niezmiernie cieszy się, że będzie mógł reprezentować barwy tego klubu – powiedział agent piłkarza, Diego Herrera.

Czy i kiedy Jefferson Montero zacznie regularnie grywać w Realu? Czy Juande Ramos zacznie częściej stawiać na młodych zawodników? Odpowiedzi na te pytania być może poznamy już niedługo.

Komentarze
~Henio z Gwizdanowa (gość) - 15 lat temu

Porusza się jak nikt inny? Czy to oznacza, że jest
jakoś wybitnie niepełnosprawny? Biega na piętach,
rzęsach czy kolanach? Bardzo chciałbym się dowiedzieć
na czym polega ta doskonałość w jego ruchach...

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze