Mel: Mallorca była od nas lepsza

21 maja 2013 Mel: Mallorca była od nas lepsza

Trener Betisu przyznał, że jego podopieczni spisali się w poniedziałkowy wieczór bardzo słabo. Dodał również, że Mallorca była lepsza i mogła to spotkanie wygrać o wiele wyżej.

W poniedziałek drużyna Mallorki okazała się lepsza od Betisu, wygrywając 1:0. W 21. minucie jedynego gola w meczu zdobył Tomer Hemed, który zagwarantował zwycięstwo podopiecznym Gregorio Manzano.

Pepe Mel, Real Betis
Pepe Mel, Real Betis (fot. as.com)

Szkoleniowiec Betisu Pepe Mel nie ukrywał żalu po przegranym meczu z przedostatnią w tabeli Mallorcą. Zaznaczył on, że rywale mogli zdeklasować jego podopiecznych. – W pierwszej połowie Mallorca była od nas lepsza i mogła prowadzić nawet 4:0 – powiedział Hiszpan.

Mel dodał również, że jego drużyna musi wyciągnąć wnioski z tej porażki, żeby zrealizować zamierzone przez siebie cele: –Trzeba przemyśleć pewne sprawy, ponieważ nie zagraliśmy dobrze. Zależy od nas, czy dostaniemy się do europejskich pucharów.