Martinez: Możemy czuć się zwycięzcami


Roberto Martinez, który po zakończeniu poprzedniego sezonu podjął się pracy na Goodison Park, jest zdania, że jego drużyna może czuć się zwycięsko, jeżeli chodzi o rozwój spraw na rynku transferowym. Hiszpan cieszy się także, że udało się zatrzymać Leightona Bainesa.


Udostępnij na Udostępnij na

Najpoważniejszą stratą „The Toffees” jest odejście Marouane Fellainiego do Manchesteru United. W ostatnich godzinach okienka transferowego udało się jednak pozyskać aż trzech zawodników. Do klubu z Liverpoolu przybyli James McCarthy, Romelu Lukaku i Gareth Barry.

Leighton to ogromnie ważny piłkarz dla nas i dla klubu na przyszłość. Chcemy zrobić wszystko, aby mu to wynagrodzić. Zasługuje na uznanie. To fantastyczny piłkarz dla Evertonu od wielu lat, a teraz jest w szczytowym momencie kariery. Zamierzamy go traktować tak, aby poczuł wsparcie klubu i odwdzięczał się tym samym – mówi Martinez.

Fellainiemu życzymy wszystkiego dobrego. Odszedł z klubu na naszych warunkach, a to ważne. Dlatego postanowiliśmy wraz z jego odejściem wzmocnić i ukształtować nasz skład. Uważam, że nam się to udało – dodaje.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze