Marcelino: Będziemy walczyć o każdą piłkę


19 listopada 2011 Marcelino: Będziemy walczyć o każdą piłkę

Trener Sevilli przed meczem z Athletikiem Bilbao mówił o sytuacji w andaluzyjskiej ekipie i planowanym ustawieniu. Hiszpan nie ma wątpliwości, że mecz z Baskami będzie dla jego drużyny jednym z najtrudniejszych w sezonie.


Udostępnij na Udostępnij na

Marcelino Garcia
Marcelino Garcia (fot. marca.com)

Negredo prawdopodobnie zagra w pierwszym składzie, podobnie jak Fredi [Kanoute – przyp. red.] i Diego [Perotti – przyp. red.]. Cała trójka ma szansę grać od początku. Varas czuje się dobrze i nie będzie z nim żadnego problemu. Kanoute ćwiczy na siłowni nie dlatego, że ma jakiś problem. To po prostu część jego treningu indywidualnego. Muszę podjąć decyzję, jakim składem wybiegniemy na boisko. Prawdopodobnie będzie to ustawienie z dwoma napastnikami.

– Dla mnie nie ma ważniejszych meczów niż te z Athletikiem. To bezpośredni rywal do walki o miejsce w Lidze Mistrzów. Konfrontacja z nim jest bardzo trudna na wielu płaszczyznach.

– Mamy szansę na zwycięstwo, bo w futbolu zawsze jest szansa. Grają dwie drużyny i możemy wygrać. To będzie bardzo trudne spotkanie, bardzo skomplikowane. Jesteśmy przygotowani na walkę o każdą piłkę.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze