Manzano: Mallorca była w najgorszej dyspozycji

Trener Mallorki nie jest zadowolony z wyniku wczorajszego meczu przeciwko Barcelonie. Hiszpan zaznacza, że tak słabej postawy swoich piłkarzy jeszcze nie widział.

Drużyna Mallorki przegrała wczoraj potyczkę z Barceloną aż 0:5 i nieco oddaliła się od utrzymania w Primera Division. Gregorio Manzano wypowiedział kilka słów po meczu z ekipą „Blaugrany”. Twierdzi, że jego zespół wyraźnie wystąpił poniżej oczekiwań. – Barcelona ma wspaniałych graczy. Natomiast wczoraj widziałem swój zespół w najgorszej możliwej dyspozycji – mówił niezadowolony szkoleniowiec Mallorki.

Hiszpan dodał, że podczas pierwszej połowy jego piłkarze oddali inicjatywę, a rywale to wykorzystali. – W pierwszej połowie ograli nas z dużą łatwością. Moi piłkarze nie zrozumieli, że zawodnicy Barcelony są skuteczni dlatego, że ciężej pracują i grają bardzo efektywnie – powiedział Gregorio Manzano.

Szkoleniowiec Mallorki przyznał również, że teraz każde spotkanie dla jego zespołu będzie bardzo istotne. – Do końca zostało osiem kolejek. Każdy mecz będzie o być albo nie być w Primera Division – mówił poważnie Manzano.