Mandrysz: Daliśmy z siebie wszystko

22 listopada 2010 Mandrysz: Daliśmy z siebie wszystko

Pogoń Szczecin musiała w ostatniej kolejce I ligi uznać wyższość GKS-u Katowice. Po dramatycznym spotkaniu ekipa ze Śląska wygrał 4:3. Robert Mandrysz, który rozpoczął rywalizację od pierwszych minut, przyznał, że ten mecz był niezwykle trudny.

Robert Mandrysz (z prawej)
Robert Mandrysz (z prawej) (fot. pogonszczecin.info)

Młody pomocnik „Dumy Pomorza” był zadowolony z postawy kolegów z zespołu, którzy pokazali niezwykłą wolę walki. – Trudno coś powiedzieć po takim dramatycznym spotkaniu. Daliśmy z siebie wszystko. Walcząc jeden za drugiego pokazaliśmy, że jesteśmy zespołem. Nie wiem, co się z nami stało w końcówce. Do 80. minuty prowadziliśmy i nikomu w głowie nie zrodził się nawet taki czarny scenariusz – wyznał 19-latek.

Mandrysz skwitował swoją wypowiedź pochwałą dla rywala, który wykorzystał błędy popełniane przez piłkarzy Pogoni. – Chciałbym to jakoś racjonalnie wytłumaczyć, ale nie jestem w stanie. GKS Katowice wykorzystał nasze błędy. Prawie cały mecz graliśmy konsekwentnie i mądrze. Mieliśmy dzisiaj bardzo trudne boisko, dlatego graliśmy długie piłki i szukaliśmy okazji na połowie rywala. Niestety mecz nie trwa 80 minut – z żalem przyznał.