„Lwia Gadka” #20: Goodbye Benitez! Kryzys Chelsea i United?


Rafael Benitez nie zbawił Evertonu, a niektórzy potentaci falują formą

21 stycznia 2022 „Lwia Gadka” #20: Goodbye Benitez! Kryzys Chelsea i United?

Dzisiejszy odcinek będzie zdominowany przez niebieskie i czerwone barwy. Niebieska część Liverpoolu po raz kolejny może czuć zawód. Po udanym starcie sezonu Everton popadł w ligowy marazm. Pomocą dla zaistniałej sytuacji ma być zwolnienie Rafaela Beniteza. Kolorowo również nie jest na Stamford Bridge, a i Manchester United za Rangnicka, delikatnie mówiąc, nie powala kibiców na kolana. „Lwia Gadka” zaprasza na 20. spotkanie.


Udostępnij na Udostępnij na

Przypominamy, że wszystkie odcinki naszego programu znajdziecie na kanale youtube’owym iGola oraz platformie Spotify.

Rozkład jazdy

Jak zawsze naszą audycję rozpoczniemy od dokładnego przeglądu występów naszych rodaków występujących na boiskach Premier League. Sprawdzimy, na ile oni pomogli swoim zespołom w ostatnich starciach ligowych. Czy ktoś zachwycił? Który z reprezentantów Polski dostanie tym razem najwyższą szkolną ocenę? Warto przypomnieć, że niektórzy z nich rozegrali dwa spotkania, więc szans, aby się wykazać, trochę było.

Następnie „Lwia Gadka” sprawdzi najważniejsze ligowe kryzysy. Te oczywiście od kilku tygodni się nie zmieniają. Manchester United, Chelsea i Everton nie prezentują na ten moment formy takiej, jakiej oczekują od tych zespołów ich kibice. Co się zmieniło, że drużyny, które na starcie sezonu wzbudzały entuzjazm, aktualnie sprawiają chęć zmiany kanału w telewizji, kiedy akurat rywalizują o ligowe punkty?

Nasi redaktorzy postarają się wyjaśnić, kiedy powinna w każdym z tych trzech przypadków nastąpić poprawa formy. O ile oczywiście jest to możliwe. W podcaście „Lwia Gadka” musi się również pojawić temat najbliższych ligowych szlagierów. Chelsea podejmie Tottenham, a West Ham – Manchester United. Być może to właśnie te starcia będą podwaliną na zażegnanie choć na chwile tęgich min w Londynie i Manchesterze? Wiele osób w tych starciach zwróci uwagę na niemających ostatnio dobrej prasy Romelu Lukaku i Cristiano Ronaldo.

***

Kto gdzie gra w 23. ligowej kolejce?

21 stycznia
21:00 Watford Norwich City
22 stycznia
13:30 Everton Aston Villa
16:00 Manchester United West Ham United
16:00 Leeds United Newcastle United
16:00 Brentford Wolverhampton Wanderers
18:30 Southampton Manchester City
23 stycznia
15:00 Leicester City Brighton & Hove Albion
15:00 Crystal Palace Liverpool
15:00 Arsenal Burnley
17:30 Chelsea Tottenham Hotspur
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze