„Lwia Gadka” #13: Steven Gerrard wraca do Premier League!


Po raz kolejny w tym sezonie zajmiemy się ostatnimi wydarzeniami ze świata Premier League. Jednym z tematów będzie osoba nowego trenera Aston Villi

19 listopada 2021 „Lwia Gadka” #13: Steven Gerrard wraca do Premier League!

Powrót Stevena Gerrarda do angielskiej ekstraklasy w roli szkoleniowca Aston Villi, ciągle napięta sytuacja w Manchesterze United czy regularnie zachwycający nas West Ham. To tylko jedne z problemów, wobec których nie mogliśmy przejść obojętnie. Zapraszamy zatem na kolejny odcinek podcastu „Lwia Gadka”!


Udostępnij na Udostępnij na

Przypominamy, że wszystkie odcinki naszego programu znajdziecie na kanale YouTube’owym iGola oraz platformie Spotify.

Rozkład jazdy

Program zaczęliśmy dość tradycyjnie, gdyż na samym początku powiedzieliśmy o poczynaniach Polaków w zeszłej kolejce Premier League. Niestety, zagrało w niej tylko trzech z nich, stąd też zastanowiliśmy się, czy jest to powód do ewentualnych zmartwień.

Mimo tego, że „Lwia Gadka” poświęca zawsze najwięcej uwagi topowym zespołom, to w tym odcinku nie zabrakło również czasu na porozmawianie o Crystal Palace, Southampton oraz Aston Villi i jej wymienionym w tytule nowym trenerze Stevenie Gerrardzie!

Poza tym wspomnieliśmy dodatkowo o niedawnym koledze z boiska „Steviego G” Franku Lampardzie – i jego stojącej w miejscu od pewnego czasu karierze trenerskiej.

Zastanowiliśmy się również nad tym, czy zwycięstwa West Hamu z najlepszymi ekipami powinniśmy traktować już jako rzecz normalną. Nie mogło także zabraknąć komentarza dotyczącego Antonio Conte, a dokładniej jego debiutu w Tottenhamie. Ostatnie wydarzenia zmusiły nas również do omówienia obecnych realiów panujących na Old Trafford, ponieważ dalej tamtejsza atmosfera jest wyjątkowo gorąca.

Na sam koniec powiedzieliśmy o najlepiej zapowiadającym się spotkaniu tej kolejki, czyli starciu Liverpoolu z Arsenalem! Czy „Kanonierzy” kontynuują swoją serię meczów bez porażki i Aaron Ramsdale zatrzyma Mo Salaha? A może to Jürgen Klopp i jego podopieczni okażą się górą? „Lwia Gadka” w swoim trzynastym odcinku postara się przedstawić swój punkt widzenia na przebieg tej konfrontacji.

***

Kto gdzie gra w 12. ligowej kolejce?

20 listopada

13:30 Leicester City – Chelsea

16:00 Aston Villa – Brighton & Hove Albion

16:00 Burnley – Crystal Palace

16:00 Newcastle United – Brentford

16:00 Norwich City – Southampton

16:00 Watford – Manchester United

16:00 Wolverhampton – West Ham United

18:30 Liverpool – Arsenal

21 listopada

15:00 Manchester City – Everton

17:30 Tottenham Hotspur – Leeds United

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze