Łudziński wykupiony


Przemysław Łudziński podpisał kontrakt ze Śląskiem Wrocław. Dotychczas na Dolnym Śląsku grał na zasadzie wypożyczenia. Sprawa definitywnego kontraktu ciągnęła się już od dłuższego czasu.


Udostępnij na Udostępnij na

Przemysław Łudziński w rundzie jesiennej był najlepszym strzelcem Wrocławian. Strzelił dziewięć bramek i zaliczył trzy asysty, a kibiców dodatkowo urzekł pięknem gry. Dlatego działacze Śląska długo się nie zastanawiali i postanowili przystąpić do negocjacji z chorzowskim Ruchem, skąd napastnik był wypożyczony. Sprawa zakończyła się dziś o godzinie 12.37, kiedy to podpisana została umowa. Popularny „Przemo” zostanie zawodnikiem WKS-u od 1. stycznia 2008 roku i grać w nim będzie przez trzy lata.

W sezonie 2006/2007 Łudziński wywalczył z Ruchem awans do ekstraklasy. W sumie w drużynie „Niebieskich” rozegrał 54 mecze i strzelił 13 goli. W przerwie między rozgrywkami w Chorzowie doszło do zmiany trenera, po której Łudziński nie znalazł już miejsca w składzie i w sierpniu bieżącego roku przeniósł się do Wrocławia, gdzie ma pozostać na najbliższe trzy lata.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze