Lionel Messi o meczu z Levante


Lionel Messi, który był jedną z kluczowych postaci w zwycięskim 5:1 meczu z Levante, wypowiedział się na temat meczu.


Udostępnij na Udostępnij na


Messi był jednym z najlepszych zawodników w ważnym zwycięstwie, zdobywając dwa gole i asystując przy dwóch golach Samuela Eto’o, który ustrzelił wczoraj hattricka.

Po tym jak Barca straciła gola w 40 minucie po rzucie karnym wykorzystanym prze Rige. Utalentowany zawodnik rodem z Argentyny dwie minuty później w dwójkowej akcji z Xavim pokonał bramkarza gosci i Barca znów mogła cieszyć się z prowadzenia.

W drugiej części gry odegrał również ważną rolę. Asystował przy dwóch bramkach Eto’o. W 80 minucie został zmieniony przez Giovanniego.

To był wspaniały mecz nie tylko mój, ale i całego zespołu. W pierwszej połowie graliśmy ostrożnie piłką. Dopiero w drugiej się rozkręciliśmy i zdobyliśmy te trzy gole

Leo Messi przyznał, że jego gol był bardzo ważny w dalszej grze. Napastnik strzelił gola tuż przed przerwą kończącą pierwszą część gry.

Nasza reakcja po utracie bramki była bardzo szybka. Myślę, że gdybyśmy nie strzelili gola przed przerwą, druga połowa była by trudniejsza” – powiedział Argentyńczyk.

Real Madryt przegrał mecz u siebie z Getafe i Barca traci już tylko dwa punkty. Czy zapowiada się nieoczekiwany zwrot akcji ?

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze