Lazio wciąż wierzy w awans


– Tylko po 180 minutach gry będziemy mogli stwierdzić, kto jest lepszą drużyną – powiedział trener Lazio, Vladimir Petković. Jego podopieczni będą walczyć o grę w półfinale Ligi Europy z Fenerbahce Stambuł.


Udostępnij na Udostępnij na

Lazio będzie musiało odrobić dwubramkową stratę z pierwszego spotkania. Szkoleniowiec włoskiej ekipy wierzy, że jego zespół zdoła wyeliminować rywala na swoim stadionie. Ostatnia czwartkowa porażka była pierwszą dla Lazio w tych rozgrywkach. Petković uważa, że solidna praca jego zespołu w Lidze Europy nie pójdzie na marne.

Chciałbym, abyśmy narzucili swój styl gry i strzelili najszybciej, jak to będzie możliwe. W tym roku bardzo dobrze spisujemy się w tych rozgrywkach i nie mamy zamiaru się poddać. Fenerbahce ma szybkich, silnych napastników oraz wielu znakomitych piłkarzy, ale ja bardziej skupiam się na tym, w jaki sposób mój zespół porusza się na boisku. Proste, że nasze szanse wynoszą mniej niż 50%, ale będziemy walczyć do końca – powiedział trener Lazio.

Pomocnik włoskiej ekipy Antonio Candreva dodał natomiast: – Po meczu w Stambule nadal byliśmy pewni, że uda nam się odwrócić losy awansu, i wciąż w to wierzymy.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze