Kontuzja Scotta Browna


Co najmniej sześć tygodni nie będzie mógł grać w piłkę pomocnik reprezentacji Szkocji i Celtiku Glasgow, Scott Brown. Wszystko przez groźną kontuzję kostki.


Udostępnij na Udostępnij na

Brown, były klubowy kolega Artura Boruca i Macieja Żurawskiego, miał udać się z drużyną narodową do Pragi na mecz eliminacji do Euro 2012, w którym rywalem będą Czesi. Niestety, uraz okazał się groźniejszy, niż na początku wydawało się lekarzom. Sześć tygodni to wariant optymistyczny. Kiedy Brown wróci do gry, dowiemy się tak naprawdę dopiero wówczas, gdy przeprowadzone zostaną szczegółowe badania.

Najnowsze

Ekstraklasą na nich!

Jan Urban na mecze z Holandią i Finlandią powołał czworo graczy z polskiej ekstraklasy. Troje z nich pojawiło się w drugiej części spotkania i powiedzieć trzeba - dali radę. Kto jeszcze na przestrzeni lat wyróżniał się grając w PKO Ekstraklasie?