Kanoute nie może się doczekać


Inauguracja sezonu w Hiszpanii coraz bliżej. Sevilla w poprzednim sezonie zajęła trzecie miejsce i zagra w tym roku w Lidze Mistrzów. Napastnik tego zespołu, Frederic Kanoute, już nie może doczekać się startu nowych rozgrywek.


Udostępnij na Udostępnij na

Napastnik Sevilli już zaciera ręce przed nowym sezonem. La Liga staruje w sierpniu, a reprezentant Mali nie może się doczekać pierwszego meczu na Mestalla z Valencią. Kanoute oświadczył w wywiadzie dla hiszpańskiego dziennika, że jest zadowolony ze swojej dyspozycji i dla niego inauguracja sezonu mogłaby mieć miejsce już teraz. 

– Letnie przygotowania przebiegają bardzo dobrze. Jestem w formie i cieszę się, że inauguracja sezonu już coraz bliżej. Motywacji na pewno mi nie brakuje, już nie mogę się doczekać – przyznaje napastnik Sevilli.

Kanoute wypowiedział się również na temat Didiera Zokory, który jest nowym nabytkiem klubu z Andaluzji: – Didier jest bardzo dobrym piłkarzem. Pamiętam go z meczu Pucharu UEFA z Tottenhamem. Zaskoczył mnie, jest niezwykle szybkim zawodnikiem. Będzie dla nas dużym wzmocnieniem.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze